Gömme Dolap Tasarımı

Iç Mimari Kategorisi Yazar:

Bir Gardıroptan Daha Fazlası: Sizler için Seçtiğimiz 10 Gömme Dolap Tasarımı Örneği

Gömme dolap tasarımları küçülen dünyamızın bize açılan bir odası haline  geldi. Bir evin dolabını ve mobilyasını seçmek sadece işlev ve depolama alanı ile ilgili değil, aynı zamanda görsel çekicilik ile de ilgilidir. Sizler için özenle seçtiğimiz gömme dolap tasatımlarımız sizlere ilham verecektir.

Gömme dolaplar için en güzel örnek ebeveyn yatak odasında bulunan gömme dolaplardır. Bu alanlar genellikle sadece giysi depolamak için kullanılıyordu, ancak modern dolaplar artık daha benzersiz özellikler içeriyor ve onları daha kişisel ve işlevsel olanaklara dönüştürüyor.

Aşağıdaki projelerde görülebileceği gibi, birçok tasarım bu alandan yola çıkarak en-suite banyo, tuvalet masası, hatta bir ev ofis masası veya koltuk gibi farklı ve sıra dışı mobilyalar için en iyi yeri planlamaya başlar. sessiz ve ayrılmış ortamdan yararlanmak, okumak için. Sonuç olarak, dolaplar artık kıyafetleri saklamak için ayrılmış değil, başka birçok amaç için kullanılabilir. Bu özelliği başarılı bir şekilde konut mimarisine dahil eden on beş örnek seçtik.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*