Canlı Görünüm Dekorasyon

Iç Mimari Kategorisi Yazar:

Canlı görünüm dekorasyon evinizin şıklığı için önemlidir. İşten yorgun geldiğinizde ya da moralinizin bozuk olduğu takdirde sizin keyfinizi yerine getirmek için gerekli bir görüntüdür. Canlı görünüm dekorasyon sayesinde aile içi düzeni de yerinde tutar. Gerçek gibi görünür adeta, tabi sizin evinizin renk uyumuna ve düzenine de bağlıdır.

Canlı görünüm dekorasyon ‘un büyüklüğü şekli de önemlidir. Evin duvarlarına masa üstlerine ya da uygun olan yerlere yapılmalıdır. Her eve şart olan Canlı Görünüm Dekorasyon görüntüsüyle insanı mutlu eder. Hayata bir sıfır önde başlamaya ne dersiniz? İşte onun sırrı Canlı görünüm dekorasyondur.

Eğer birazda bilgi edinmek istiyorsanız şöyle açıklayalım; yapımı kolaydır. Evinize renk kattığı yetmezmiş gibi birde içinizi açacak bir dekordur. Elinizde her hangi bir eşyanızı sizde Canlı görünüm dekorasyoa’a çevirebilirsiniz. Sizin hayal gücünüzün de yeri burada fazla tabi yani biraz hayal gücüne sahip olmanız gerekmektedir. Gelen misafirlerinizin gözü kalmakla yetmeyecek adeta evinize âşık olacaktır.

Akrabalarınız arasında hatta ve hatta evinizi görenlerinde size karşı saygısı artmakla kalmayacak size sevgi gösterisinde bile kalacaklar. Canlı görünüm dekorasyon ‘da seçilecek renklerinde önemi çoktur eviniz de canlı renkler yok ise yani eviniz sade bir görünüme sahip ise dekorasyonun çok canlı bir renk olmasına ihtiyaç yoktur. Çünkü evinize güzel bir hava katmak yerine görüntü kirliliği yaratır.

Âmâ evinize uygun bir renk seçerseniz hayatınıza kattığı anlamı hem kendinizde hem de çevrenizde olanlarla keşfedeceksiniz. Yalnızlıktan bıktıysanız kesinlikle evinize yapılması ya da alınması gereken bir dekordur. Renk uyumunu bir bütün olarak almalısınız. Sadece dekorun farklı denk olması eminim bundan sizde pek memnun kalmayacaksınız. Hayata renk katan adeta sizi mutluluklara katan hatta sizin düşüncelerinizi değiştiren bir dekor her ev için gereklidir.

İnsanı sakinleştiren, hayatında olumlu düşüncelere yer açan bir dekordur. Canlı görüntüsüyle adeta insanı büyüleyen sanki gerçekten varmış gibi hissettirmek bayağı şaşılacak bir görüntüdür emin olun. Canlı görünüm dekorasyon her eve lazımdır. İyi günlerde kullanmanız dileği ile hoş çakalın.

 

 

Merhaba ben Ufuk Maltepe Üniversitesi iç mimarlık bölümü öğrencisiyim Erasmus öğrenimi'mi İtalya Genova şehrinde Endüstriyel Tasarım üzerine yaptım. 2016 yılından çıktığım blog serüvenime devam ediyorum sizde katılmak için mail atabilirsiniz. ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*