mimarlıkhaftasitürkiye

7 EKİM MİMARLIK HAFTASI BAŞLIYOR

Iç Mimari/Mimari Kategorisi Yazar:

Mimarlar Odası İzmir Şubesi, Mimarlık Haftası’nı bu yıl yoğun bir etkinlik programı ile kutlamaya hazırlanıyor.

Uluslararası alanda ‘herkes İçin Konut’ mottosuyla kutlanacak Mimarlık Günü, İzmir’de bu yıl da bir haftaya yayılacak so şekildeşi, açık oturum ve sergilerle dopdolu bir program yer ediniyor.

Açılışı 7 Ekim 2018 tarihinde İzmir Mimarlık Merkezi’nde gerçekleşecek hafta kapsamında öğrenciler ve mimarlar için atölyeler ve mimarlık gezileri de düzenlenecek.

DeneyİMLİ MİMARLARA PLAKET

Mimarlar Odası İzmir Şube Başkanı Halil İbrahim Alpaslan, açılışta mimarlık mesleğinde 50 ve 30. Seneninı dolduran üyelerin plaketle onurlandırılacağını belirterek, aynı gün 2 ayrı sergi açılışını da gerçekleştireceklerini vurguladı.

Alpaslan, ilgi duyan herkesi sergi ve so şekildeşilere izlemeye çağrı etti.

Hafta kapsamında; Türkiye’nin önemli mimarlık eleştirmenleri; Uğur Tanyeli ve Bülent Tanju ile dünya çapında nitelikli projelere imza atan Emre Arolat’ın katılacağı ‘herkes İçin Konut’ paneli, Hikmet Sivri Gökmen’in yürütücülüğünü gerçekleştireceği Çocuk ve Mimarlık, Ağa Han ödüllü mimar Han Tümertekin so şekildeşisi ile Değişen İzmir, Eski İzmir sergileri ile Çanakkale Gezisi gerçekleştirilecek.

Açılış kokteyli 7 Ekim Pazartesi günü saat 18.00’de Mimarlık Merkezi’nde düzenlenecek Mimarlık Haftası için detaylı bilgiye www.Izmimod.Org.Tr’ den ulaşılabili

Merhaba ben Ufuk Maltepe Üniversitesi iç mimarlık bölümü öğrencisiyim Erasmus öğrenimi'mi İtalya Genova şehrinde Endüstriyel Tasarım üzerine yaptım. 2016 yılından çıktığım blog serüvenime devam ediyorum sizde katılmak için mail atabilirsiniz. ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*