Tüm dünyadan mimarlık-inşaat ve tasarım haberleri

Mimarlık – İç Mimarlık Okurken Yapılması Gerekenler

Iç Mimari/Mimari Kategorisi Yazar:

Bu dediklerimin hepsi Mimarihaber.org olarak kişisel tecrübe ve tavsiyelerimize dayanmaktadır. tabiki en iyisi bu olacak diye bir yol yok ancak mimarlık okuyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız bu yazıyı okumanızda kesinlikle fayda var.

 

İlk olarak bu bölüme yeni girdiyseniz mimarlık veya iç mimarlık okuyorsanız, kendinizi bu alana dair geliştirmek istiyorsanız;

Sürekli güncel tasarım anlayışlarını, tasarım tiplerini takip etmenizi öneririm. İkinci olarak bölüme yeni girdiniz aklınızda soru işaretleri olabilir çizimim kötü iç mimarlık veya mimarlık okuyorum problem olur mu gibisinden endişelenmeyin arkadaşlar kimse muhteşem çizimlerle başlamıyor buna emin olun. kendinizi mimari el çizimlerinede alıştırın bunun için kişisel tavsiyem YouTube da bir çok mimari çizim eğitim videosu var şimdi kafanızda yüksek ihtimalle bir soru işareti var iç mimarlık, mimarlık okuyoruz yahu yıl 2020 mimarlık okurken el çizimi mi yapacağız evet arkadaşlar eliniz ile çizim yapmanız size ekstradan fayda çünkü müşteri geldiği zaman pardon size yarın render atarım yerine durumu kurtaracak ve anlaşabilecek derecede bir el çiziminin olması size çok büyük bir artı olacaktır.

 

 

Mimari program öğrenmek, mimari programlarını bölümü okurken öğrenmek çok önemli linki ekledim mimari program öğrenmek yazısından mimari program öğrenmeye dair detaylara bakabilirsiniz. Kendinizi sürekli tasarım anlamında yenilemelisiniz, konsept paftalarınızı geliştirmek için Photoshop bilmenizi ve renderlarda Işık düzenini ayarlamak için önerimdir.

Mimarlık fakültesi öğrencisi olan tüm arkadaşlara bu yazımızı okumalarını öneriyoruz.

1 Comment

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Iç Mimari Son gönderiler

antre

Antreler Nasıl Aydınlanır ?

Evlerin çoğunda koridorlar yeterince aydınlanamayan yerlerden biridir. Koridorları aydınlatmada dekorasyon önemli rol
YUKARI Gıt